نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

 

بدون شک از کار آمد ترین وسیله در خانه میتوان یخچال را نام برد که همه ما روزانه با آن سرو کار داریم و نبود آن در خانه تقریبا مانند نقصی در خانه و آشپز خانه به شمار می آید. عمر کوتاه این وسیله نیز از طرفی مشکل ساز خواهد بود که ما را نیازمند تعمیر و یا حتی خرید یخچال جدید می کند. در برخی موارد، تعمیر این وسیله در صورتی که مجبور باشیم آنرا جا به جا کنیم کار سختی است.

در این صورت اشخاصی که نیازمند تعمیرات یخچال خود هستند، به تضمینی از سوی کارشناسانِ ما نیز نیاز دارند تا بتوانند به راحتی به آنان اطمینان کنند تا سرویس مناسب برای هر گونه مشکلی را ارائه دهند. معمولا اصلی ترین و بزرگترین مشکل یخچال ها فلاسک های دما هستند که موجب نوسانات دما می شوند. همچنین تعمیر یخچالی که فلاسک دمای آن آسیب دیده بسیار سخت تر از یخچالی است که قادر به خنک کردن مواد نیست. متخصصان خبره ما با آموزش های تخصصی که دیده اند قادر به رفع اینگونه مشکلات و به طور کلی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما هستند.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک، به علاوه قادر به تعمیر فریزر جنرال الکتریک نیز هست. اصولا تعمیر فریزر ها هزینه های بالایی دارند، اما ما سعی بر آن داریم تا با کمترین هزینه، بهترین امکانات را در اختیار شما بگذاریم.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید

علاوه بر مواردی که اشاره شد، یخ ساز ها نیز عموما ممکن است خراب شوند که در این صورت با یک تماس با ما در عرض یک ساعت، یخ ساز سالم شما را در اختیارتان می گذاریم.

به همراه سرویس تعمیرات یخچال شما، گارانتی سرویسی نیز به شما ارائه میشود تا از کارکرد درست یخچال خود پس از تعمیر توسط ما اطمینان داشته باشید. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کارشناسان و تعمیرکاران را برای شما در نظر گرفته که در تهران حرف اول را می زنند و دارای پشتکار لازم و همچنین آموزش دیده هستند.

نمایندگی تعمیرات برند جنرال الکتریک در تمام نقاط تهران سرویس مورد نیاز شما را برای تمامی دستگاه های جنرال الکتریک فراهم میکند.از جمله نمایندگی های ما نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیرات ساید با ساید جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد.

 

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک    خدمات سریع وتعرفه های منصفانه

ما با داشتن چندین شعبه در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر سایخچال  جنرال الکتریک شما می کنیم.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک    متخصصان با تجربه

سپردن وسیله خود به افراد بی تجربه ممکن است موجب آسیب رسانی به وسیله شما شود، پس با کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصین ما احتمال بروز چنین اتفاق هایی را به صفر برسانید.

قطغات اصلی یخچال جنرال الکتریک    استفاده از قطعات اصلی کارخانه

قطعات تعویضی توسط این مرکز صرفا از قطعات اصلی جنرال الکتریک می باشد.

گارانتی یخچال جنرال الکتریک   گارانتی خدمات ارائه شده

تمامی مواردانجام شده توسط این مرکز به مدت 1 سال گارانتی میباشد.

 

مزایای  نمایندگی جنرال الکتریک :

متخصصان خبره تعمیر یخچال

سپردن وسیله خود به افراد بی تجربه ممکن است موجب آسیب رسانی به وسیله شما شود، پس با کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصین ما احتمال بروز چنین اتفا هایی را به صفر برسانید.

خدمات رسانی سریع

ما با داشتن چندین شعبه در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما می کنیم.

هزینه کمتر، کیفیت بالاتر

در صورت سپردن کار های تعمیرات به افراد غیر متخصص، احتمال وارد شدن خسارت برای تعمیرات مکرر بعدی بالا می رود. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در راستای کاهش صرف هزینه مشتریان و افزایش کیفیت تعمیرات خودشان قدم های بزرگی برداشته است.

در چه صورت نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود پیدا می کنید

یخ ساز کار نکند:

در صورت کار نکردن یخ ساز، احتمالات زیر را در نظر داشته باشید، در صورتی که مشکل از موارد زیر نبود حتما با تعمیرکاران یخچال تماس بگیرید، دقت داشته باشید حتما از طرف نمایندگی باشند.

 خرابی موتور یخ ساز

گرفتگی شیر آب ورودی

خرابی صفحه نمایش یا فیلتر

یخچال کار نکند:

اگر یخچالتان به کلی کار نمی کند، ممکن است جعبه کنترل به دلیل قطع برق پیاپی، مدار های باز و یا فرسودگی باشد که نیاز به تعویض دارد. از تعمیر کاران نمایندگی ها کمک بخواهید.

آب یا یخ از یخچال خارج نشود:

فیلتر یخچال باید منظما عوض شوند. در اکثر یخچال های جدیدتر، حسگری داخل درب وجود دارد که زمان تعویض فیلتر را برای شما نمایش میدهد. تعویض آن توسط تعمیر کاران نمایندگی به راحتی انجام میگیرد.

سرد نبودن دمای یخچال:

در صورت سرد نبودن دمای یخچال اقدام به تعویض ترموستات کنید. برای این کار ابتدا یخچال را از برق کشیده و کویل های کندانسور را با برس یا جارو برقی تمیز کنید. چنانچه مشکل همچنان برقرار بود با نمایندگی یخچال خود تماس حاصل فرمایید.