×

پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home2/quickcou/public_html/FARIDMIRAKI/general/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home2/quickcou/public_html/FARIDMIRAKI/general/modules/block/block.module).

وبلاگ

برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک این مرکز کارشناسان خود را آموزش داده تا با تکنولوژی های روز دنیا در تولید ماشین ظرفشویی آشنایی کاملی داشته باشند. این امر به دلیل تولید متفاوت ماشین ظرفشویی است که مسلما با فناوری های جدید و به روز مطابقت دارد.

عدم آشنایی تعمیرکاران محلی با ابعاد فنی ماشین ظرفشویی سبب شده تا نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک برای این کار انتخاب شود. این رویکرد که اغلب کارشناسان برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک آموزش دیده اند با تعمیر صحیح و بدون مشکل اهمیت خود را نشان خواهد داد.

تجهیزات کامل در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

با افزایش جمعیت شهر تهران تلاش برای یافتن نمایندگی جنرال الکتریک در تهران سخت تر می شود. بسیاری از افراد با استفاده سایت ها و شماره تماس های مختلف سعی می کنند تا خدمات مختلف این نمایندگی ها را دریافت کنند. اما باید به این نکته دقت نمود که خدمات این مراکز با یکدیگر تفاوت های چشمگیری دارد و به همین دلیل اغلب توصیه می شود تا تنها به اعتبار آن ها توجه نمود.

اهمیت ارائه خدمات در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران سبب شده تا شعبه های مختلفی نیز در مناطق مختلف ایجاد شو .در ادامه به برخی از خدمات این مرکز اشاره خواهیم نمود.

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک- ارور hrs

وجود تکنولوژی های جدید در تولید کار تعمیر یخچال جنرال الکتریک را سخت نموده است به طوریکه اغلب مردم عادی توانایی حتی عیب یابی این محصول را ندارد. زمانی که یخچال خراب می شود ارور های مختلفی ممکن است به نمایش درآید که هر کدام تعیین کننده نقص در بخشی از دستگاه هستند. این تنها کارشناسان هستند که با مشاهده ی ارور و برخی از نشانه ها، مشکل را مشخص نموده و نسبت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام می کنند.

تاریخچه :

مخترع نام‌آور، توماس ادیسون در سال ۱۸۷۸ میلادی شرکت لامپ‌های الکتریکی ادیسون را بنا نهاد. هدف او تولید تجاری یکی از اختراعات تاثیرگذار او، یعنی لامپ الکتریکی بود، گرچه تولید و عرضه سایر اختراعات نیز در دستور کار او قرار داشت. اولین کارخانه تولید لامپ در سال ۱۸۹۰ توسط وی تاسیس شد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک