تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک از پیشگامان صنعت لوازم خانگی می باشد و نخستین شرکتی است که به ت.لید انواع مختلف لوازم منزل و آشپزخانه پرداخته است. با سابقه طولانی که در تولید یخچال های ساید بای ساید دارد، از دیگر شرکت های تولید کننده این محصول پیشی گرفته است. اولین یخچال دو درب توسط این شرکت و در سال 1949 ساخته شد که انقلابی بزرگ در این صنعت را رقم زد.

در سال 1969، نخستین یخچال ساید بای ساید که دارای آب سرد کن و یخ ساز بود در این شرکت تولید و به بازار عرضه شد و پس از چند سال، در سال 1984، اولین یخچال مجهز به هشدار درب ساخته شد.

قطعات تولیدی شرکت جنرال الکتریک به علت داشتن سابقه طولانی و کیفیت عالی، عمر طولانی دارند. خصوصا در یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک، از قطعات و لوازم اصل و بسیار مرغوب استفاده شده است.  چنانچه پس از مدت طولانی خراب شوند، برای تعمیر آنها عموما نیاز به تعمیر کاران حرفه است. در صورت بروز هرگونه مشکل در قطعات با نمایندگی های شرکت جنرال الکتریک تماس بگیرید. اگر از افراد غیر متخصص کمک بگیرید وآنها از لوازم یدکی نا مرغوب استفاده کنند ممکن است نیاز به تعمیر مجدد و صرف هزینه بیشتر پیدا کنید.

هزینه کمتر، کیفیت بالاتر

در صورت سپردن کار های تعمیرات به افراد غیر متخصص، احتمال وارد شدن خسارت برای تعمیرات مکرر بعدی بالا می رود. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در راستای کاهش صرف هزینه مشتریان و افزایش کیفیت تعمیرات خودشان قدم های بزرگی برداشته است.

 

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک    خدمات سریع وتعرفه های منصفانه

ما با داشتن چندین شعبه در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شما می کنیم.

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک    متخصصان با تجربه

سپردن وسیله خود به افراد بی تجربه ممکن است موجب آسیب رسانی به وسیله شما شود، پس با کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصین ما احتمال بروز چنین اتفاق هایی را به صفر برسانید.

قطغات اصلی یخچال جنرال الکتریک    استفاده از قطعات اصلی کارخانه

قطعات تعویضی توسط این مرکز صرفا از قطعات اصلی کارخانه می باشد.

گارانتی یخچال جنرال الکتریک   گارانتی خدمات ارائه شده

تمامی مواردانجام شده توسط این مرکز به مدت 1 سال گارانتی میباشد.

 

در چه صورت نیاز به تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود پیدا می کنید

یخ ساز کار جنرال الکتریک نکند:

در صورت کار نکردن یخ ساز، احتمالات زیر را در نظر داشته باشید، در صورتی که مشکل از موارد زیر نبود حتما با تعمیرکاران ساید بای ساید تماس بگیرید، دقت داشته باشید حتما از طرف نمایندگی باشند.

 خرابی موتور یخ ساز

گرفتگی شیر آب ورودی

خرابی صفحه نمایش یا فیلتر

 

 ساید بای ساید جنرال الکتریک کار نکند:

اگر یخچالتان به کلی کار نمی کند، ممکن است جعبه کنترل به دلیل قطع برق پیاپی، مدار های باز و یا فرسودگی باشد که نیاز به تعویض دارد. از تعمیر کاران نمایندگی ها کمک بخواهید.

 

سرد نبودن دمای ساید بای ساید جنرال الکتریک:

در صورت سرد نبودن دمای یخچال اقدام به تعویض ترموستات کنید. برای این کار ابتدا یخچال را از برق کشیده و کویل های کندانسور را با برس یا جارو برقی تمیز کنید. چنانچه مشکل همچنان برقرار بود با نمایندگی یخچال خود تماس حاصل فرمایید.